Kdo jsme

Vše začalo v roce 2016, kdy jsem se rozhodl, že už nebudu osamocený grafický designér, ale nabídnu zákazníkům mnohem komplexnější služby pro jejich značku v oblasti webu, designu a sociálních sítí. Dal jsem dohromady tým lidí se svěžím kreativním přístupem, který je ale zárovněn podložený prokazatelnými výsledky. Používáme prvky Human Centered Design — tedy designu zaměřeného na člověka. Jsou to lidé, kdo služby reálně využívají a rozhodují o tom, jestli vše bude fungovat, nebo ne. Přizpůsobili jsme tomu tedy celý proces od pochopení k realizaci tak, abychom posilnili a odlišili vaši značku a zvýšili zisk.

Jakub Vaněk

UX, UI Designer & CEO

Jakub Vaněk

UX, UI Designer & CEO

Vždy dobře naladěný Jakub nejraději tvoří. Od vizuálního stylu firem až po interakční design na webu. Vyptává se, analyzuje, testuje a ověřuje, aby bylo vše nejen krásné, ale také funkční. Má rád sluníčko, moře, přírodu, estetično, upřímno a minimal.

Barbora Micajová

Creative Director, Social Media

Naše Barča je ztělesnění upřímnosti, kreativity a estetického cítění. Její silně empatická osobnost nám pomáhá tvořit projekty, které chápou lidské problémy a touhy. Má ráda moře, interiérový design, rostliny a bezprostřednost.

Tomáš Frantík

Full Stack Developer

Bez Franty by se naše nápady pro tvorbu webů nikdy neproměnily ve skutečnost. Má přehled o nejnovějších technologiích a slovo nejde, je mu cizí. Udržuje data v bezpečí a rychle dostupná, abyste při načítání neusnuli. Někdy nám připadá, že náš Franta, ani nespí.

Spolupracujeme

Ladislava Zbiejczuk Suchá

Researcher

Karel Theodor Borovička

Webový konzultant, SEO, PPC