Ahoj, už se to načítá…

Sdílejte

Facebook

Instagram

Nahoru

Branding a web za 18 dní. Zjistili jsme, že den může mít i 25 hodin.

Požadavky od klienta byly jasné — vytvořit vše, co nejrychleji. Postavili jsme na galon výborné brazilské kávy a přijali výzvu.

Black Swan Media je nově vzniklá česko-německá agentura, která nabízí tvorbu obsahu napříč 4 kanály — video, foto, print a event. Vytvořili jsme pro ni základní branding, vizitky a webovou prezentaci. Jako základní kámen brandu jsme zvolili monochromatičnost a písmo Jaroslav od českého tvůrce Tomáše Brousila.

Smysl webu je prostý. V co nejjednodušší formě předat široký záběr vizuálních prací společnosti tak, aby prohlížení bylo maximálně komfortní. Zvolili jsme jednoduché carousely a intuitivní navigaci. Na vstupní straně je dominující prvek animace, která vykresluje slovo „Swan“.

20. 2. 2018

Jakub Vaněk, Barbora Micajová, Tomáš Frantík

Co o nás řikají klienti?

Tým Jakub Vaněk Studio je mladý a kreativní, ráda s nimi spolupracuji dle mého osobního hesla „Dejme mladým šanci“. Studio jsem poptávala ohledně facebookových stránek Ayurvedic Breakfast a Noviny&Novinky z Prahy a Berlína. Stránky plnily cíle, a proto jsem se rozhodla studiu svěřit do rukou i projekt goflorenc, který má za úkol revitalizovat lokalitu ulice Na Poříčí. Jakub Vaněk Studio uchopilo proces průzkumem u lidí, výsledky předčily očekávání natolik, že se úředníci začali zajímat. Se studiem i nadále spolupracujeme, nyní například chystáme nové webové prezentace. Nejen, že bych studio mohla doporučit, ale dokonce tak i dělám.

Dr. Danuše Siering
Developerka